Posuvné brány a zábradlia-výroba

Kované a moderné hliníkové brány

     Spoločná stránka pre kované a hliníkové brány je www.kovanabrana.sk

     Kované brány a kované ploty sú neodmysliteľnou súčasťou väčšiny moderných príbytkov dnešnej doby. Kvalitne odvedená práca je dlhodobou zárukou trvácnosti diela, pričom výber zhotoviteľa netreba i vzhľadom na uvedené podceňovať. Výroba posuvných, samonosných, závesných a dvojkrídlových brán má svoje postupy a jedinečné metódy zhotovovania, ktoré sme formovali dlhé roky a sú výsledkom skúseností, neustáleho vzdelávania sa a modernizácie výroby. S výrobou máme skúsenosti od roku 2007, pričom minimálne to dáva záruku, že sa k Vám do rúk dostane kvalitný výrobok. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne, pričom sme nápomocní i pri výbere kovaného alebo moderného vzoru brány, kde pri zameraní všetko do detailu vysvetlíme, aby sa predstava novej brány ani v najmenšom nelíšila z Vašou predstavou.

Každý náš projekt je jedinečný, chceme aby nás prezentoval pred vašimi priateľmi a rodinou a preto používame moderné technologické postupy obsahujúce žiarové zinkovanie a práškové v peci vypaľované lakovanie, čo zaručuje dlhodobý, stály a nemenný vzhľad ako pri montáži, keď ste bránu uvideli prvýkrát. Ponúkame široký výber vzorov kovaných brán a posuvných brán už priamo tu na našej stránke ale veľmi radi vytvárame nové, zákazníkom navrhnuté veci. Našimi riešeniami uspokojíme aj náročného, pričom cena kovaných brán od nás je v spojitosti s kvalitou bezkonkurenčná. V cenníku kovaných brán Vám bude podľa predložených potrieb vypracovaná cenová ponuka na mieru. V poslednej dobe sa do popredia z praktického a bezúdržbového hľadiska dostávajú posuvné brány a samonosné brány. Ak je to potrebné tak so zákazníkom komunikujeme počas celého procesu výroby, pričom i týmto spôsobom vieme zabezpečiť, že brána bude presne taká akú ste si ju vysnívali. Dopredu nás ženie a veľmi teší, ak sa nám pripomenú vaši priatelia a známy s požiadavkou o cenovú ponuku, čo má byť aj dôkazom pre Vás, že Vaše dielo je prepracované do detailu a páči sa mnohým ľudom i po niekoľkých rokoch. Dlhé roky praxe nás naučili metódam, pracovným postupom a rôznym povrchovým úpravám, tak aby sme docielili dlhoročnú bezúdržbovosť a farebnú stálosť. Naši spokojní zákazníci sú najlepšou vizitkou a do roku 2018 sme namontovali posuvné brány, dvojkrídlové brány, samonosné brány viac ako 600 spokojným zákazníkom skoro po celom Slovensku. Naše kované výrobky sú dokonca namontované aj v ďalších piatich štátoch mimo Slovenska. Hlavnou oblasťou pôsobenia, ale samozrejme zostáva okolie miest, kde máme najviac namontovaných kovaných brán- Nitra, Trnava, Bratislava, Levice, Nové Zámky, Senec, Pezinok, Šaľa a Galanta. Na výrobu používame hrubostenný a zväčšia plný materiál čo určite nenájdete v kovaných bránach z Poľska a pod. V poslednej poldekáde sa do popredia dostávajú vzory rôznych moderných brán ako sú výplne z ťahokovu, vodorovné jaklové vzory a roletkové vzory, pričom výrobu a vybavenie dielne sme prispôsobili i týmto požiadavkám modernej doby. Súkromie v pohodlí rodinného dvora vieme zabezpečiť pozinkovanou plechovou výplňou brány v akomkoľvek farebnom prevedení.

Posuvné a samonosné brány vyrábame až do celkovej svetlej šírky 6000 mm v akomkoľvek vzore. Poskytujeme zameranie, dopravu a odbornú montáž našich výrobkov, tak aby ste nemali žiadne ďalšie starosti a výdavky. V sekcii kované brány cenník, si môžete prezrieť základné najnižšie ceny za 1m2 brán a rôzneho príslušenstva k nim. Cenu brán vieme prispôsobiť konkrétnym požiadavkám zákazníka vzhľadom na rôzne typy povrchových úprav. Je možné si vybrať z troch kombinácií povrchových úprav kovaných brán a plotov:

  • prevedenie v surovom stave, keď sa k Vám dostane výrobok prepracovaný do posledného detailu pripravený na ďalšiu úpravu už priamo zákazníkom. To je prípad keď si klient chce svojpomocne dokončiť bránu tým, že si ju natrie alebo nastrieka. Táto možnosť ušetrí náklady na povrchovú úpravu, pričom ale kvalita spracovania ostáva nemenná a je zhodná s najsilnejšou povrchovou úpravou lakovaním a zinkovaním .
  • prevedenie v surovom stave plus práškové v peci vypaľované lakovanie, je prípad kedy sa na opracovanú bránu nanáša v lakovni prášková farba, ktorá vytvrdne v peci. Tento spôsob je trvácejší ako ručné pretieranie a preto ho radíme na stredný stupeň úprav.
  • prevedenie žiarovým zinkovaním je spôsob keď zákazníkovi dodáme bránu už pozinkovanú, kedy si sám nanáša vrchnú farbu a ušetrí prostriedky na práškovom lakovaní. Pri tejto alternatíve odporúčame počkať s nástrekom pár mesiacov, možno až rok alebo požiadať o radu pri výbere farby na čerstvý zinok.
  • prevedenie žiarovým zinkovaním plus práškové v peci vypaľované lakovanie je maximálna možná bezúdržbová verzia.

Za kvalitu ktorú ponúkame a garantujeme je cena kovaných brán a plotov veľmi prijateľná a dostupná. Dodávateľa treba uvážlivo premyslieť a nepodľahnúť vždy najnižšej ponuke.

ZHRNUTIE:

  • Ponúkame širokú paletu vzorov a typov vo vysokej prepracovanej kvalite, pričom podrobnosti o cene sa dozviete v sekcii kované brány cenník a po zaslaní rozmerov na email: info@kovanabrana.sk
  • Pracujeme s hrubostennými a plnými materiálmi, ktoré prispôsobujeme veľkosti brány tak, aby bola tuhá a pevná a odolala tak poveternostným vplyvom.
  • Výber z rôznych typov povrchových úprav a tak je možnosť cenu brán prispôsobiť konkrétnej požiadavke zákazníka
  • Na samonosné, dvojkrídlové a posuvné brány montujeme pohony, ktoré zabezpečujú pohodlie a jednoduché ovládanie. Taktiež zabezpečujeme záručný a pozáručný servis.
  • Motory na brány je možné zakúpiť i v našej kamennej predajni kovaných polotovarov a pohonov na brány v Nových Zámkoch na Komárňanskej ceste č. 18, kde Vám poradíme s výberom a odbornou montážou.
  • U nás je možnosť výberu konkrétnych prvkov na oplotenie, ktoré si môžete fyzicky prezrieť v predajni.

Tešíme sa na návštevu a spoluprácu!


 

Kované zábradlie

 
     Zábradlie dotvára vzhľad rodinného domu a taktiež poskytuje bezpečie a pohodlie výstupu po schodisku. U nás je možnosť výberu z veľkého množstva rôznych typov, čím zabezpečíte kompaktnosť s bránou, fasádou a architektonickým vzhľadom Vášho domu. Funkčnosť a pevnosť kovaného zábradlia docieľujeme použitím hrubostenných jaklových a plných materiálov. Povrchová úprava je totožná s úpravou kovaných brán, pričom je možnosť z výberu rôznych variant vzhľadom na možnosti zákazníka. Dlhoročnými skúsenosťami a správnymi pracovnými postupmi vieme zabezpečiť absolútnu bezúdržbovosť kovaného zábradlia, ktorého cena určite nepresiahne Váš rozpočet. Zábradlia kotvíme výlučne na chemickú kotvu alebo kotvu do betónu, čo sú dve najmodernejšie a zároveň najbezpečnejšie možnosti kotvenia.

     Pri výbere vzoru kovaného zábradlia a jeho kotvenia radi poradíme už pri samotnom zameraní a určite nájdeme riešenie pre každú situáciu. Moderné minimalistické vzory zábradlí sú vhodné ku každej novostavbe RD. Ako výplň sa používa klasický vertikálny kovaný vzor s pridaním rôznych doplnkov, alebo v poslednej dobe veľmi často realizovaný vodorovný vzor alebo ťahokov.

Žiarové zinkovanie je samozrejmosťou a zákazníkom ho odporúčame i vzhľadom na jeho cenovú nenáročnosť v porovnaní s jeho prínosom do budúcna vo forme absolútneho neprehrdzavenia. Konečná úprava sa realizuje formou práškového lakovania v akomkoľvek farebnom prevedení podľa medzinárodných RAL odtieňov. Cenník kovaného zábradlia nájdete v príslušnej sekcii, kde Vám po zaslaní rozmerov bude vypracovaná cenová ponuka. Každý projekt kovaného zábradlia je jedinečný a preto k nemu pristupujeme s rovnakým prístupom aj my a chceme aby nám robil reklamu po dlhé roky. Vyhnite sa zbytočným komplikáciám a zverte vaše zábradlie do rúk overenej spoločnosti, čo dá záruku prepracovaného diela s dlhoročnou bezúdržbovosťou.