Cenník- kované, hliníkové brány a zábradlia

Cenník zákazkovej výroby posuvných brán a zábradlia


     Výpočet ceny  hliníkových a kovových posuvných brán, plotov, zábradlí a iných výrobkov realizujeme do 24 hod. od zadania požiadavky. Vyberte si vzor brán z galérie ktorú nájdete TU a napíšte e-mail alebo zavolajte na 0904222002. Ku každej jednej cenovej ponuke ako aj k následnej realizácii pristupujeme individuálne, preto i samotný výpočet bude Vám šitý na mieru. Zjednodušený cenník brán a plotov ako orientačnú cenu uvádzame i na našej stránke. Toto slúži ako prehľad našich najnižších cien a vyhradzujeme si právo na zmenu. Cenotvorba pre zákazníka sa odvíja od mnohých faktorov, ale hlavne od zložitosti použitých komponentov na konkrétnom vybranom vzore, rovnako aj od zvoleného materiálu a to či sa jedná o hliníkovú bránu alebo kovanú bránu. Cena hliníkových brán je o niečo vyššia ako ceny brán z iných materiálov. A preto konečná presná cena bude stanovená po zadaní požiadavky emailom alebo telefonicky.

     Pokiaľ máte vyhliadnutý iný vzor hliníkového alebo kovaného plotu, brány, zábradlia a iného alebo vlastný nákres, pripojte tento obrázok do emailu a požiadajte tak o cenovú ponuku. Na naše výrobky používame iba kvalitný materiál a preto žiadosť o použitie iného, nie takého kvalitného, z dôvodu zníženia konečnej ceny hlavne brán neakceptujeme ani na vlastnú zodpovednosť, nakoľko si tým dehonestujeme výrobok, ktorý chceme aby nás/Vás reprezentoval po dlhé roky. Nech nízka cenová ponuka hliníkových brán nie je jediným kritériom výberu dodávateľa diela pre Vás. Odporúčame pozrieť si referencie zhotoviteľa, jeho odporúčania, kvalitu vyrobených a namontovaných hliníkových a kovaných brán a až potom sa správne rozhodnúť, aby ste boli presvedčený o tom, že do svojho projektu investujete správne. Za našimi výrobkami si stojíme a robia nám reklamu už od roku 2007, čím za toto obdobie sme zdokonalili výrobu a toho času ponúkame maximum čo vieme zabezpečiť. Až po schválení rozpočtu po osobnom stretnutí a zameraní na mieste pristupujeme k samotnej realizácii.

Taktiež je možnosť kombinovania jednotlivých prvkov z rôznych obrázkov z našej galérii. Vypočítané náklady na realizáciu zákazky sú konečné už zo všetkým až po montáž na mieste. Žiadne skryté poplatky!!!

Vytvorte si kovaný plot, alebo modernú hliníkovú bránu presne podľa Vašich predstáv!