Cenník- posuvné brány a zábradlia

Cenník zákazkovej výroby posuvných brán a zábradlia


Výpočet ceny posuvných brán, plotov, zábradlí a iných výrobkov realizujeme do 24 hod. od zadania požiadavky. Vyberte si vzor z galérie ktorú nájdete TU a napíšte e-mail alebo zavolajte na 0904222002. Ku každej jednej cenovej ponuke ako aj k následnej realizácii pristupujeme individuálne, preto i samotný výpočet bude Vám šitý na mieru. Zjednodušený cenník brán a plotov ako orientačnú cenu uvádzame i na našej stránke. Toto slúži ako prehľad našich najnižších cien a vyhradzujeme si právo na zmenu. Cenotvorba pre zákazníka sa odvíja od mnohých faktorov, ale hlavne od zložitosti použitých komponentov na konkrétnom vybranom vzore. A preto konečná presná cena bude stanovená po zadaní požiadavky emailom alebo telefonicky.

Pokiaľ máte vyhliadnutý iný vzor plotu, brány, zábradlia a iného alebo vlastný nákres, pripojte tento obrázok do emailu a požiadajte tak o cenovú ponuku. Na naše výrobky používame iba kvalitný materiál a preto žiadosť o použitie iného, nie takého kvalitného, z dôvodu zníženia konečnej ceny hlavne brán neakceptujeme ani na vlastnú zodpovednosť, nakoľko si tým dehonestujeme výrobok, ktorý chceme aby nás/Vás reprezentoval po dlhé roky. Nech nízka cenová ponuka nie je jediným kritériom výberu dodávateľa diela pre Vás. Odporúčame pozrieť si referencie zhotoviteľa, jeho odporúčania, kvalitu vyrobených a namontovaných brán a až potom sa správne rozhodnúť, aby ste boli presvedčený o tom, že do svojho projektu investujete správnym rozhodnutím. Za našimi výrobkami si stojíme a robia nám reklamu už od roku 2007, čím za toto obdobie sme zdokonalili výrobu a toho času ponúkame maximum čo vieme zabezpečiť. Až po schválení rozpočtu po osobnom stretnutí a zameraní na mieste pristupujeme k samotnej realizácii.

Taktiež je možnosť kombinovania jednotlivých prvkov z rôznych obrázkov z našej galérii. Vypočítané náklady na realizáciu zákazky sú konečné už zo všetkým až po montáž na mieste. Žiadne skryté poplatky!!!

Vytvorte si kovaný plot presne podľa Vašich predstáv!